Yu-Gi-Oh! Master Duel

Kart Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 196.30 MB
  • Sürüm 1.3.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Konami Digital Entertainment Co., Ltd.

Yu-Gi-Oh! Master Duel indir. Kart Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

iOS işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Yu-Gi-Oh! Master Duel oyununda, heyecan verici bir kart oyunu deneyimi yaşayabilirsiniz. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Yu-Gi-Oh! Master Duel ile boş vaktinizi sıkılmadan geçirebilirsiniz. Birbirinden farklı özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Yu-Gi-Oh! Master Duel sayesinde, boş vaktinizi sıkılmadan geçirebilirsiniz. Çarpıcı HD grafikler ve dinamik yeni müzikle hızlı tempolu mücadeleler üzerine kurulan Yu-Gi-Oh! Master Duel ile boş vaktinizi sıkılmadan geçirebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanındaki mücadeleleri başarıyla sonlandırmaya hazır olun ve ardından hızla seviyeleri başarıyla tamamlayın. Her seviyede zorlu düellolar ile karşılaşacaksınız. Bunların her birini kazanarak çok daha uzun süre ilerleme kat edebilirsiniz. Yeni bir oyuncuysanız veya bir süredir Duel oynamadıysanız tereddüt etmenize gerek yoktur, oyun içi eğitimler size bilgi verir niteliktedir.

Yu-Gi-Oh! Master Duel indir

İşiniz bittiğinde, yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olacak ödüller kazanabilirsiniz. Oyun ilerledikçe destenizi güçlendirmek için yeni kartlar toplayın ve kart çeşitliliğinizi artırarak çok daha uzun süre oyun içerisinde zaman geçirebilirsiniz. Dönen turnuva formatları karıştırın ve düello becerilerinizi test edin. Oyuncular için çok çeşitli etkinlikler ve turnuvalar vardır. Bunların her birini başarıyla tamamlayarak hızla ilerleme kat edebilirsiniz. 10.000'den fazla benzersiz kart ve özel turnuva kuralları kullanarak farklı desteler oluşturun ve düello yapın. Mücadeleye girmek istediğiniz turnuvayı seçin ve zirveyi hedefleyin. Kartların arkasındaki hikayeleri keşfedin ve çok daha uzun süre oyun içerisinde zaman geçirebilirsiniz. Hikayeleri tamamlayarak düello becerilerinizi geliştirin. Yeni başlayanlar, eski oyuncular ve Yu-Gi-Oh! dünyası hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için önerilir. Dünyanın dört bir yanından deste düellocularına göz atın ve kendi destenizi geliştirin. Heyecan verici dakikaların tadını çıkarmaya hazır olun.

Yu-Gi-Oh! Master Duel indir